BİZ KİMİZ

Taylan Desing, 1968 yılında kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışıyla kuruldu. Hizmet Kalitesini her geçen gün daha üst seviyeye taşıyan Taylan Desing, imalat ve tasarımları büyük bir dikkatle profesyonel ekiplerle gerçekleştiriyor.

Ulusal ve uluslararası trendleri yakından takip eden Taylan Desing, stil ve zevk sahibi siz müşterilerine hitap eden nitelikte ürün gamı vadediyor.

Patentli tasarımlarıyla, evinizi çevre dostu ürünlerle yeniden dizayn etmeyi hedefleyen Taylan Desing doğaya duyarlı ürünler geliştirmek için en son teknolojiyi kullanıyor.

Profesyonel çözümleriyle sağlıklı aydınlatmaya büyük önem veren Taylan Desing’in bütün ürünleri İSO, TÜV ve CE standartlarında üretiliyor.

Bizi daha yakından tanımanız ve ürün çeşitliliğimizi görmeniz için siz değerli müşterilerimizi Galata’daki ofis ve mağazamıza bekliyoruz.

VİZYONUMUZ

Üretim ve hizmet kalitesinden ödün vermeden AR-GE yatırımlarını artırarak dünya markası olmak. Siz değerli müşterilerimizin üstün zevk ve beğenisine hitap eden ürünler sunmak.

MİSYONUMUZ

Taylan Desing, zengin ürün yelpazesi, hızlı teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla, siz müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimizi taahhüt ediyoruz. Bunu gerçekleştirmek için mottomuz: imalattan satışa tüm aşamalarda toplam kalite ve koşulsuz memnuniyet.

Daha fazla
BİZ KİMİZ